Plastové dveře

Vchodové dveře

Naše kvalitní dveře Inoutic a Gealan mají téměř neomezené množství řešení. Můžeme navrhnout Vaše dveře  v různém stylovém provedení: s bočním pevným křídlem či bez něj, zasklené nebo osazené dekorativním panelem. Potřebné mechanické pevnosti a bezpečnosti je dosaženo jak rohovými spoji, tak pozinkovanými výztuhami po celém obvodu. Rádi Vám pomůžeme s výběrem nejvhodnější varianty pro Vás. V naší firmě jsou Vám k dispozici katalogy dveřních výplní (od tuzemských i zahraničních výrobců) a katalog dveří členěných vsazenými příčkami (svislými, vodorovnými i šikmými).

Balkónové dveře

Dveře pro  balkóny, terasy, ale také samozřejmě do Vašich zahrad. Balkónové dveře jsou podobné okenním systémům. Ovládají se okenní klikou umístěnou na vnitřním křídle dveří ( na přání jsme  Vám schopni  dodat balkónové dveře i se zamykatelným kováním a oboustrannou klikou). Tyto dveře mohou obsahovat i hliníkový práh. 

Posuvné dveře

Posuvné dveře - kouzlo okamžiku  - lehkost ovládání  - zajímavé řešení, vhodné jak do malých prostor tak i velkých otvorů. Řešení jak z architektonického, tak i estetického hlediska. Posuvné dveře poskytují maximum prostoru pro přístup světla, Vaši duševní relaxaci  a vytváří tak nenásilné rozhraní mezi vlastní stavbou a vnějším prostorem. Díky vysoké variabilitě  - posuvné, sklopné a posuvné, zdvižně posuvné či skládací lamelové dveře nabízíme kvalitní dokonalý systém s maximálním komfortem, trvanlivostí a bezpečností.